Gwarancja i zwroty

Zwrot towaru:

Czas zwrotu towaru: 14 dni

Adres do zwrotu:

RP TRADE GROUP Sp. z o. o
ul. Zamknięta 10/1.5
30-554 Kraków

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu otrzymane od Państwa płatności bez kosztu dostawy, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przelewem na konto bankowe wskazane w odstąpieniu od umowy. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania przedmiotu. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Reklamacje:

W przypadku reklamacji prosimy kierować zapytania na:
mail: sale.wlazy@gmail.com

Reklamacje należy zgłosić również telefonicznie:
manager sprzedażu: +48 730 383 910

Zawartość i stan przesłanego towaru należy koniecznie sprawdzić w obecności Kuriera. Uszkodzenia powstałe podczas transportu należy zgłosić do RP TRADE GROUP Sp. z o.o. i sporządzić w obecności Kuriera stosowny protokół szkody. Tylko na podstawie tego protokołu możemy zareklamować towar uszkodzony podczas transportu w firmie kurierskiej.

Nie przyjmujemy żadnych przesyłek wysłanych do Nas za pobraniem. Czas na rozpatrzenie reklamacji wynosi 14 dni od momentu dostarczenia reklamowanego przedmiotu do RP TRADE GROUP Sp. z o.o.

W przypadku uzasadnionej reklamacji, Kupujący może żądać doprowadzenia produktu do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę lub wymiany produktu na nowy, jeśli naprawa albo wymiana są niemożliwe (z powodu wyczerpania zapasów), Sprzedający zwróci Klientowi równowartość ceny zakupu. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji Kupujący pokrywa koszty naprawy towaru oraz przesyłki zwrotnej.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w kontakcie telefonicznym, drogą elektroniczną jak i siedzibie naszej firmy 🙂