Kim jesteśmy?

Babylon PlastTM produkuje i sprzedaje włazy polimerowe klasy A i B, zaprojektowane do montażu na studzienkach rewizyjnych w podziemnych systemach uzbrojenia zlokalizowanych na terenach pieszych, zieleniach, gospodarstwach prywatnych oraz strefach podmiejskich. Działamy od 2019 roku i już ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku europejskim jako firma oferująca produkty o wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.

Nasz producent posiada nowoczesny sprzęt, dzięki czemu jesteśmy w stanie maksymalnie zautomatyzować proces produkowania włazów polimerowych. Uważnie kontrolujemy jakość produktu na każdym etapie, co pozwala na wykonanie włazów o wysokich parametrach użytkowych.

Dysponujemy wielkim zespołem profesjonalistów. Menedżerowie kontroli jakości i eksperci technologiczni systematycznie monitorują zgodność ze wszystkimi wymaganiami przemysłowymi i standardami europejskimi na wszystkich etapach produkcji. Tworzymy coś więcej niż tylko rozwiązania sprzedażowe. Bierzemy pod uwagę propozycje naszych klientów i produkujemy wysokowytrzymałe, lekkie i bezpieczne włazy z tworzyw sztucznych.

Nasze Świadczenia
Dlaczego warto zamawiać u nas pokrywy włazów?

NASZA PRODUKCJA

Włazy polimerowe są wykonywane z specjalnej, wysokowytrzymałej kompozycji polimerowej. Nasze produkty przechodzą kontrolę jakości na kilku etapach, w tym testowanie trwałości, nośności, wodoodporności i innych kluczowych charakterystyk użytkowych.

KONKURENCYJNE CENY

Jesteśmy polskim producentem włazów polimerowych, dzięki czemu nasze ceny nie przekraczają średniej rynkowej. Włazy z tworzyw sztucznych są dostępne zarówno w sprzedaży hurtowej, jak i detalicznej.

SZEROKI ZAKRES

Biorąc pod uwagę wymagania klientów, produkujemy lekkie włazy polimerowe o różnych rozmiarach, kształtach, reliefie powierzchni, oraz innych specyfikacjach. Produkty są dostępne w różnych kolorach.

WYSYŁKA DO EUROPY

Nasze moce produkcyjne znajdują się w Polsce, ale również zapewniamy dostawy włazów polimerowych do krajów europejskich. Chcemy, abyś mógł zdobyć wysokowytrzymałe i bezpieczne włazy polimerowe w jak najkrótszym czasie, niezależnie od Twojej lokalizacji.

INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIE

Włazy polimerowe mogą być dostosowane do potrzeb klietna. Na życzenie możemy dodać logo klienta na górnej powierzchni pokryw włazów lub wyprodukować indywidualny rozmiar.

PRODUKTY PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA

Nasze włazy są produkowane z przetworzonego polimeru. Poprzez recykling odpadów z tworzyw sztucznych pomagamy rozwiązać problem ich nadmiaru oraz chronimy globalną ekologię.

Współpraca z nami

Możesz zostać naszym partnerem biznesowym już dzisiaj! Zapraszamy do współpracy dystrybutorów, markety budowlane, firmy użyteczności publicznej oraz organizacje budowlane. Dla każdego partnera mamy indywidualne warunki współpracy. Odbiorcom hurtowym oferujemy korzystny system zniżek.

 Rozwijaj z nami swój biznes. Zostań naszym partnerem już dzisiaj!

Podobne artykuły