Często Zadawane Pytania

O firmie

Babylon Plast™ – producent i dostawca włazów polimerowych w Europie

Babylon Plast™ jest firmą przyjazną środowisku. W ramach Zielonej Polityki, na najbliższe lata założyliśmy konkretne cele prowadzące do osiągnięcia neutralności klimatycznej. Wspierając pomysł ochrony i zachowania środowiska, produkujemy włazy z plastiku. Poprzez recykling odpadów polimerowych oczyszczamy planetę i tworzymy przyjazne dla środowiska produkty. Z troską o każdego.

Nasz zespół działa od 2019 roku i już ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku europejskim jako firma oferująca produkty o wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.

Produkty BabylonPlast™ przechodzą kontrolę jakości na wszystkich etapach produkcji: od konstrukcji do testowania na bezpieczeństwo, odporność na ścieranie, zdolność obciążania i inne właściwości użytkowe. Wszystkie nasze produkty podlegają stale ścisłym kontrolom i posiadają certyfikaty bezpieczeństwa poświadczające zgodność z normami EAN-124 i certyfikatem ISO9001:2008 obowiązującymi w Unii Europejskiej. Dzięki użyciu surowców o wysokiej jakości i innowacyjnym rozwiązaniom technicznym, produkujemy trwałe włazy z tworzyw sztucznych z terminem gwarancyjnym ponad 30 lat.

Dysponujemy wielkim zespołem profesjonalistów. Menedżerowie kontroli jakości i eksperci technologiczni systematycznie monitorują zgodność z wymaganiami na wszystkich etapach produkcji. Tworzymy coś więcej niż tylko rozwiązania dla budownictwa.

Bierzemy pod uwagę propozycje naszych klientów i produkujemy wysokowytrzymałe, lekkie i bezpieczne włazy z tworzyw sztucznych. W dodatku do właściwości technicznych i eksploatacyjnych, zwracamy uwagę na wzory włazów polimerowych. Dzięki zakresowi kolorów i konfiguracje, nasi produkty płynnie się łączą z dowolnym krajobrazem. Niezależnie od miejsca montażu włazów – na terenach zielonych, strefach podmiejskich czy publicznych – wyglądają estetycznie i przyjemnie.